Hotel Wanderlust Experience
| Gratis Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Inomhuspool Oändlighetspool Takpool |
| Fitness/Gym Fitnesscenter | Spa & Hälsocenter Jacuzzi | Mat/Dryck Restaurang Snackbar vid poolen |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Hotel Wanderlust Experience Campos do Jordão, som ligger 6 km från Museu Felícia Leirner, har en inomhuspool. Det finns restaurang.
Parque do Capivari finns cirka 10 minuters bilfärd bort. Palacio Boa Vista kan också hittas 3 km från det här hotellet. Hotellet är beläget cirka 25 minuters gångavstånd från tågstationen Emilio Ribas.
Rummen har balkong tillsammans med luftkonditionering, samt plattskärms-TV med satellitkanaler.
Det finns Cafe Terraco och Cafe Terraco Restaurante e Pizzaria inom 20 minuters promenad från Wanderlust Experience i Campos do Jordão.
- Lokala sevärdheter
- Palacio Boa Vista3,4 km
- Vale dos Dinossauros Olimpia3,5 km
- UniVap Campus Platanus3,9 km
- Flygplatser
- Sao Jose dos Campos Regional89 km
- Tågstationer
- Emilio Ribas Train Station2,4 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Restaurang
- Snackbar vid poolen
Aktiviteter och avkoppling
- Oändlighetspool
- Takpool
- Inomhuspool
- Solsängar
- Trädgård
- Jacuzzi
- Fitnesscenter
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vilken tågstation ligger i närheten av Hotel Wanderlust Experience?
Den närmaste tågstationen är Emilio Ribas, som finns 2 km från Hotel Wanderlust Experience. - ❓
Finns det parkeringsplatser vid Hotel Wanderlust Experience?
Parkering finns på Hotel Wanderlust Experience gratis. - 🕗
Vilken tid checkar man ut på Hotel Wanderlust Experience?
Gästerna på Hotel Wanderlust Experience måste checka ut till 11:00. - ❓
Vilken typ av pool finns det på det här hotellet?
Det här hotellet har en inomhuspool.